Legal Leaks – Versioni shqip

image_pdfimage_print

Legal Leaks eshte nje udhezues per t’i njohur gazetaret investigative me aspekte praktike lidhur me te drejten e informimit. Legal leaks eshte pergatitur nga Access Info dhe eshte pershtatur ne shqip nga Res Publica, duke perfshire edhe parashikimet e reja te ligjit nr. 119/2014 “Per te drejten e informimit”. Per te shkarkuar nje kopje te publikimit klikoni ne kete link.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. me shume informacion

Ne perdorim cookie-t në këtë faqe interneti për t'ju dhënë mundësinë të shfletimit sa me efikas të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet e cookie-t tuaj ose klikoni "Pranoj" më poshtë, nese ju jeni dakord me këtë.

Mbyll